Global Proje Sermaye (GPC) kapsamlı hizmetler ve proje finansman çözümleri sunan bir iş danışmanlık  ve proje finansörü grubudur. Biz zorlu durumlar için sermaye piyasaları ve büyük bankalar aracılığıyla benzersiz finansman alternatifleri kaynak, proje yönetimi ve en gelişmiş finansman çözümleri için en iyi uzmanlığa erişim sağlatmayı amaçlıyoruz.

Dünya genelindeki GPC  finansman ve proje yönetim grubu belirli alanlarda uzmanlaşmış olup Grup düzenli olarak dünyanın en zorlu ve karmaşık bazı projeleri üzerinde çalışarak deneyimini  bir takım olarak sunmaktadır.

 

Yüksek seviyede tecrübeli danışmanları bünyemizde bulundurarak ve gerektiğinde dış kaynaklı  destek alarak sermaye projeleri için bir çok sektörde fon imkanı sunabiliyoruz.  Endüstri,ticari,eğitim,sağlık,enerji nakliye,turizm vs.  Uluslararası sermaye piyasası kuruluşlarımızla birlikte ortak hukuk ve sivil hukuk sistemleri altındaki yatırım dereceli ve yatırım derecesiz pazarlar hakkındaki finans imkanları ile ilgili tavsiyelerde bulunabilir ve bunlara ulaşımı sağlayabiliriz

 

Geleneksel proje finansman yapıları üzerinde danışmanlık yapmanın yanı sıra, avukatlarımız ve dış kaynak uzmanlarımız büyük projeler için giderek daha yenilikçi finansal çözümler geliştirmişlerdir. Biz banka ve sermaye piyasaları finansmanının tüm formları ile tamamen yakın ilişkide olup,bu gibi yapılandırılmış finansman tekniklerini farklı şekillerde birleştiren projeler üzerinde yasal uzmanlık danışmanlık ve önemli  dış kaynak deneyime sahip olup bu imkanları aşağıdaki örnek durumlarda yapilandırabilmekteyiz.

 

- Büyük uluslararası bankalar aracılığıyla Geleneksel Finans

- Proje Tahvilleri

- Kıymetleştirme, Para Kazanma, Varlık / Borç yapıları, Mezzanine Finans

- Alternatif ve kaldıraçlı finansman ürünleri

- İslami Finansman olanakları

 

Multi-lateral, gelişimsel ve ihracat kredi kurumları dahil - - çoklu finansman kaynaklarını kapsayan finansman tecrübemiz, İngilizce ve yerel nitelikli hukukçular ile sağlanmaktadır . Biz evrak işlemleri için en uygun yasa altında İşlemleri belgelemek için dış kaynak yeteneğine sahibiz.

 

Copyright © 2010 - 2019, Global Project Capital Ltd.  All rights reserved

İş Danışmanları ve

Proje Finansmanı Uzmanları